Yakibar! Włocławek

SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU 2017!

włocławek marynowany imbir, wasabi i sos sojowy - gratis do każdego sushi ramen i dania z wokaSzczęśliwego nowego Roku 2017!

Szanowni Goście udanego, a przede wszystkim smacznego i zdrowego roku życzy właściciel z obsługą Yakibaru! Informuję również z wielką nadzieją w sercu, że nadchodzący weekend Trzech Króli 2017 będzie ostatnim weekendem przed wprowadzaniem zmian w Yakibarze. Mamy w planach unowocześnienie systemu wentylacyjnego w yakibarze, odnowienie sali konsumpcyjnej oraz co najważniejsze - wprowadzenie do oferty naszej interpretacji japońskiego RAMEN i dań z woka w japońskim stylu. Wszystko to - by wyjść na przeciw rosnącym wymaganiom naszych gości. W czasie remontu kuchnia Yakibaru będzie działała w innym miejscu i nadal będziemy dowozić dania na wynos w niezmienionych cenach. Liczę na Państwa cierpliwość i wyrozumiałość w momentach chwilowych zamknięć Yakibaru jakie będą miały miejsce, również zapewniam, że yakość naszych dań może ulec zmianie tylko w jednym kierunku - lepszego smaku. Z poważaniem Bartosz Segień właściciel!"

Yakibar oraz jego obsługa pragnie tradycyjnie już podziękować swoim lojalnym gościom za to, że pomagają tworzyć nam najwyższą jakość Yakibaru!


NOWOŚCI W YAKIBAR!

YAKIE ROLKI!!

california gold z krewetkami, plastrami łososia i ikrą: 8 szt. 39 zł

California sexy tuńczyk z podwójnym tuńczykiem i sosem hoi sin: 8 szt. 29 zł

Spring maki w papierze sojowym z rybą maślaną w tempurze: 6 szt. 27 zł

YAKIBAR! - więcej niż sushi!

Nasza kuchnia to kopinacja tradycyjnego japońskiego sushi i elementów kuchni "fusion" z całej Europy! Dla naszych kucharzy SUSHI to "aż" życiowa pasja i "tylko" punkt odniesienia.

Dzwoń! 054 425 11 04

sushi Włocławek | Web Design by dreamLogic | Opracowanie Marketing w Internecie